Sprawność

Zajęcia z elementami akrobatyki to doskonały sposób na naukę poprzez aktywne spędzanie czasu i zabawę. Cieszą się nieustannym zainteresowaniem, przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży. Podczas zajęć dzieci nauczyć się mogą współpracy w grupie, pozytywnej rywalizacji oraz wytrzymałości. Dorośli natomiast nabywają odporność psychiczną, zwiększają swoją pewność siebie oraz poprawiają kondycję fizyczną.

Zajęcia z elementami akrobatyki Warszawa Białołęka

Do uczęszczania na zajęcia z elementami akrobatyki zachęcamy szczególnie dzieci, jednak prowadzimy także treningi dla młodzieży i dorosłych. W Masters Dojo zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika treningu. Zajęcia dopasowane są do kondycji oraz stopnia zaawansowania podopiecznych. Wyróżnia nas doświadczony i zaangażowany zespół instruktorów, co przekłada się na doskonałą opiekę i pełen profesjonalizm. Nasi trenerzy to wielokrotni medaliści, którzy każdego dnia przekazują swoją pasję i zamiłowanie do sportu swoim podopiecznym.

Dlaczego warto zdecydować się na zajęcia z elementami akrobatyki? To treningi ogólnorozwojowe, które wspomagają zachowanie kondycji oraz zwiększenie sprawności fizycznej. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój dzieci, kształtowanie osobowości i wielu cennych umiejętności. Pomagają nabrać pewności siebie, świadomości swojego ciała, a także zadbać o prawidłową postawę i estetykę ruchów. Zajęcia z elementami akrobatyki wspierają również rozwój takich cech, jak między innymi dyscyplina, stanowczość, systematyczność, odpowiedzialność czy umiejętność koncentracji.

Prowadzimy zajęcia z elementami akrobatyki dla osób w różnym wieku. Nasz główny ośrodek znajduje się na Białołęce, jednak treningi odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa. Wszystkich zainteresowanych zajęciami z elementami akrobatyki zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas treningach.

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera