Jeśli trafiłeś na naszą stronę to znaczy, że wiesz co to prawdziwe Karate Kyokushin. Nasz styl tym różni się od innych odmian posługujących się naszym nazewnictwem oraz emblematami, że jego korzenie sięgają dalekiej Japonii, a twórcą był legendarny Sosai Masutatsu Oyama. Wszelkie inne style to pochodne i odnogi od naszego Kyokushin. Wielu znanych zawodników K-1 czy MMA wywodzi się z TEGO Karate Kyokushin.

Klub karate to miejsce, w którym poznajemy i doskonalimy nasze umiejętności w zakresie sztuk walki. W odróżnieniu od wielu innych placówek tego typu Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski wychodzi ze swoją ofertą zarówno do dzieci, które chciałyby rozpocząć naukę karate, jak i dorosłych, którzy wcześniej nie trenowali żadnych sztuk walki. Niezależnie od tego, czy prowadzimy zajęcia karate dla dzieci czy dla dorosłych każdemu uczniowi zapewniamy fachową opiekę instruktorską oraz maksimum uwagi niezbędnej do przyswojenia nowych umiejętności.

Nauka karate wiąże się nie tylko z przyswajaniem nowych umiejętności, ale przede wszystkim z kształtowaniem światopoglądu, a w przypadku najmłodszych adeptów sztuk walki ze stymulowaniem prawidłowego rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach – od fizycznej, po społeczną.

Nowoczesne metody treningowe

Dzieci znajdą na treningach dobrą zabawę i upust nadmiarowi energii, w powiązaniu z nauką sztuki karate. Każde kolejne zajęcia planowane są w taki sposób, aby rozwijać umiejętności z poprzedniego treningu i uczyć się nowych. Najlepszych przygotowujemy do startu w turniejach w kategoriach kumite czy kata.

Dorośli i młodzież podczas kolejnych treningów przełamują własne słabości, hartują ciało i ducha, poznają i doskonalą sztukę karate w takich obszarach jak kihon, kumite, kata. Uzupełnieniem jest trening wzmacniający jako doskonały sposób na zachowanie dobrej sylwetki i kondycji. A wszystko pod okiem najlepszych instruktorów.

Chcesz zobaczyć jak wygląda

nasze Karate Kyokushin?

Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne (bezpłatne) do obiektów zgodnie z GRAFIKIEM.

Lokalizacje zajęć

Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21 => DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI

Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56 => DZIECI

Szkoła Podstawowa nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 => DZIECI, MŁODZIEŻ

Szkoła Podstawowa nr 314, ul. Porajów 3 => DZIECI

Szkoła Podstawowa nr 387 (Wola), ul. Kasprzaka 1/3 => DZIECI

 

Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Sprawna 35a => DZIECI

Szkoła Podstawowa nr 355, ul. Ceramiczna => DZIECI, MŁODZIEŻ

Szkoła Podstawowa nr 118, ul. Myśliborska => DZIECI

Szkoła Podstawowa nr 365, ul. Płużnicka => DZIECI

Masz wątpliwości na którą grupę przyjść?

Zadzwoń, doradzimy: 501 500 914, 506 537 516

* Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Jeśli będziesz potrzebować więcej niż jednego treningu by upewnić się, że chcesz trenować karate – przyjdź bezpłatnie także na kolejny trening.

Kim są instruktorzy prowadzący zajęcia?

Nasi trenerzy to multimedaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Polski, ścisła kadra Polski. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pomimo osiągnięć nieustannie szkolimy się na krajowych i międzynarodowych seminariach wprowadzając najlepsze metody treningowe dla każdej z grup wiekowych zgodnie z obowiązującymi trendami i standardami. Karate Kyokushin jest naszą pasją i tak staramy się je przekazać naszym podopiecznym. Więcej o instruktorach TUTAJ

Ile kosztują zajęcia?

Regulamin składek: SKŁADKI

KARATE DLA DZIECI w Masters Dojo

CO WARTO WIEDZIEĆ

 • dla nas udany trening to taki, po którym dziecko nie może doczekać się następnych zajęć i to jest naszym celem planując każde zajęcia
 • sztuki karate uczymy poprzez zabawę, kładąc szczególny nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe, rozwijające koordynację, kreatywność, stopniowo wprowadzając w sztukę karate Kyokushin
 • instruktorami są doświadczeni i utytułowani zawodnicy, którzy prowadzą zajęcia z pasją i zaangażowaniem
 • zawsze priorytetem podczas zajęć jest bezpieczeństwo małych karateków
 • do każdej z pociech podchodzimy indywidualnie, ćwiczenia które zalecamy dostosowane są do aktualnych możliwości
 • na zajęciach obowiązuje Etykieta Dojo, czyli dyscyplina z niej wynikająca, dążenie do perfekcji, szacunek dla siebie i innych
 • dla grup młodzieży i dorosłych treningi prowadzone są z uwzględnieniem aktualnej formy i umiejętności trenujących pod okiem najlepszych instruktorów.

Aby zapisać się na zajęcia:

 1. Przyjdź na zajęcia próbne zgodnie z grafikiem
 2. Zapisz się na zajęcia – tutaj znajdziesz formularz
 3. Opłać składkę członkowską oraz jednorazowo wpisowe
 4. Trenuj systematycznie

Więcej o karate kyokushin w zakładce KARATE KYOKUSHIN oraz w pod zakładkach.

Grafiki zajęć GRAFIKI

DO ZOBACZENIA W DOJO. OSU !

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera