Nauka samoobrony to propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć większą pewność siebie, poprawić swoją kondycję, lecz przede wszystkim zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa. W tym celu warto skorzystać z pomocy profesjonalnych, doświadczonych instruktorów, aby nabyć umiejętności pozwalające na szybką i prawidłową reakcję na dane zagrożenie.

Nauka samoobrony Warszawa Białołęka

nauka samoobrony warszawaW Masters Dojo do nauki samoobrony zachęcamy zarówno dorosłych, młodzież oraz dzieci. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego z trenujących oraz profesjonalny i w pełni zaangażowany zespół instruktorów. Nasi trenerzy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski, którzy posiadają doświadczenie w pracy z każdym, niezależnie od wieku. Nauka samoobrony dla dorosłych i młodzieży jest w pełni dostosowana do stopnia zaawansowania i kondycji trenujących. Zajęcia z dziećmi natomiast, to nauka poprzez zabawę, zachowując przy tym jednak szczególny nacisk na ogólny rozwój, koordynację oraz dyscyplinę i szacunek. A oprócz wykwalifikowanej kadry, posiadamy także bogate zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na w pełni profesjonalną naukę samoobrony.

Dlaczego warto wziąć udział w nauce samoobrony? Przede wszystkim w celu zwiększenia poczucia swojego bezpieczeństwa oraz wyrobienia automatycznego nawyku odpowiadania na zaistniałe zagrożenie. Dodatkowo, nauka samoobrony to doskonały sposób na zachowanie kondycji i sylwetki oraz wsparcie rozwoju psychofizycznego. Nauka  samoobrony kształtuje również takie cechy jak stanowczość, opanowanie i koncentrację.

Wszystkich zainteresowanych nauką samoobrony zachęcamy do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas treningach. Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa, jednak nasz główny ośrodek znajduje się na Białołęce. To właśnie tutaj prowadzimy zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku.  W naszej ofercie mamy również zajęcia z karate kyokushin.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu:

Zadzwoń lub napisz, a nasz zespół z chęcią doradzi i pomoże!

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera