Jest dla każdego i w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów. Program szkoleniowy jest dostosowany do możliwości trenujących. Podział na grupy oraz stopnie zaawansowania umożliwia indywidualne podejście dla każdego z trenujących. Doświadczeni instruktorzy, zamiłowanie do karate, zaplecze sprzętowe i zaangażowanie – to nasze największe atuty.

kyokushin warszawa
karate kyokushin

Karate Kyokushin – Warszawa

Karate Kyokushin to sztuka walki, która wspaniale wpływa na podniesienie sprawności fizycznej, uczy samoobrony, bazuje na najskuteczniejszych elementach technicznych i taktycznych w naukowej metodyce treningów wzbogaconych w ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe. Wspomaga również rozwój psychofizyczny.Dlaczego warto trenować karate Kyokushin? Jednym z głównych powodów jest oczywiście samoobrona. Przede wszystkim jednak warto pamiętać o tym, że sztuki walki kształtują takie cechy charakteru jak pewność siebie czy stanowczość. Ponadto, uczą dążenia do celu, spokoju, opanowania i koncentracji. Karate Kyokushin, tak jak inne sztuki walki, wspiera prawidłowy rozwój fizyczny i duchowy, co jest szczególnie ważne w przypadku najmłodszych uczestników treningów, którzy kształtują swój światopogląd.

Kyokushin umożliwia również rywalizację oraz sprawdzenie swoich nabytych umiejętności na zawodach sportowych na różnych szczeblach – począwszy od lokalnych, poprzez krajowe, kończąc na tych międzynarodowych.

Na nasze treningi zapraszamy zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych. Karate Kyokushin jest dla każdego niezależnie od wieku. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów. Nasz program szkoleniowy jest dostosowany do możliwości trenujących. Podział na grupy oraz stopnie zaawansowania umożliwia indywidualne podejście dla każdego z trenujących. Każdego dnia przekazujemy naszą największą pasję podopiecznym. Doświadczeni instruktorzy, zamiłowanie do karate, zaplecze sprzętowe i zaangażowanie – to nasze największe atuty.

Zapraszamy dzieci,

młodzież i dorosłych.

karate kyokushin warszawa

Treningi prowadzą członkowie Kadry Narodowej, wielokrotni Mistrzowie Europy i wiceMistrz Świata Sensei Piotr Moczydłowski 4 danSensei Łukasz Moczydłowski 3 dan, Sensei Sebastian Pender 3 danSensei Katarzyna Krajza-Moczydłowska 2 danSensei Katarzyna Śliwińska 1 danSensei Darya Zayats 1 danSensei Adam Kawka 1 danSensei Paweł Wolski 1 danSenpai Krzysztof Jelonek 1 kyu.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w treningach karate Kyokushin wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic. Zapraszamy także do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą (m.in. obozów karate dla dzieci i dorosłych) oraz do kontaktu – telefonicznego bądź mailowego – w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera