Nauka samoobrony to propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć większą pewność siebie, poprawić swoją kondycję, lecz przede wszystkim zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa. W tym celu warto skorzystać z pomocy profesjonalnych, doświadczonych instruktorów, aby nabyć umiejętności pozwalające na szybką i prawidłową reakcję na dane zagrożenie.

Nauka samoobrony Warszawa Białołęka

W Masters Dojo do nauki samoobrony zachęcamy zarówno dorosłych, młodzież oraz dzieci. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego z trenujących oraz profesjonalny i w pełni zaangażowany zespół instruktorów. Nasi trenerzy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski, którzy posiadają doświadczenie w pracy z każdym, niezależnie od wieku. Nauka samoobrony dla dorosłych i młodzieży jest w pełni dostosowana do stopnia zaawansowania i kondycji trenujących. Zajęcia z dziećmi natomiast, to nauka poprzez zabawę, zachowując przy tym jednak szczególny nacisk na ogólny rozwój, koordynację oraz dyscyplinę i szacunek. A oprócz wykwalifikowanej kadry, posiadamy także bogate zaplecze sprzętowe, co pozwala nam na w pełni profesjonalną naukę samoobrony.

Dlaczego warto wziąć udział w nauce samoobrony? Przede wszystkim w celu zwiększenia poczucia swojego bezpieczeństwa oraz wyrobienia automatycznego nawyku odpowiadania na zaistniałe zagrożenie. Dodatkowo, nauka samoobrony to doskonały sposób na zachowanie kondycji i sylwetki oraz wsparcie rozwoju psychofizycznego. Nauka  samoobrony kształtuje również takie cechy jak stanowczość, opanowanie i koncentrację.

Wszystkich zainteresowanych nauką samoobrony zachęcamy do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas treningach. Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie miasta Warszawa, jednak nasz główny ośrodek znajduje się na Białołęce. To właśnie tutaj prowadzimy zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera