8 listopada 2023
    przez Patryk Golonka

Reprezentacja Masters Dojo zaliczyła bardzo udany start na Mistrzostwach Polski Open (+18 lat i bez podziału na kategorie wagowe) i juniorów młodszych (14-15 lat) oraz kategorii Masters(+35 lat), które z udziałem ponad 130 zawodników odbyły się 14.10.2023 we Wrocławiu.
    Wyniki:

• 🥉 Krzysztof Jelonek (seniorzy Open) brązowy medal 👏
    • 🥉 Piotr Dziuba (juniorzy mł, -60kg) brązowy medal 👏
    • 5️⃣ Tomasz Dziuba 5 miejsce (Masters (-85kg)👏
    • 🥉 Matylda Bień (seniorki Open, reprezentująca Zamojski KKK) brązowy medal 👏

Zarówno dla Krzysztofa jak i Matyldy był to sprawdzian przed Mistrzostwami Świata 🌎 , które już za miesiąc odbędą się w Tokio 🇯🇵. Ich pojedynki stały na topowym poziomie zarówno pod względem technicznym i taktycznym💪🔥.
    Wiemy nad czym koncentrować się na ostatnim etapie przygotowań do MŚ👍.
    Piotrek w drodze do medalu pokonał silnych przeciwników, pokazał dojrzałość, wszechstronność i serducho do walki. Niewiele zabrakło aby wygrał cały turniej. Brawo🔥❗️
    Tomek miał najmniej szczęścia w losowaniu i już w pierwszej walce musiał się zmierzyć z późniejszym zwycięzcą turnieju. Walka była wyrównana i tylko minimalnie uległ 🥋💪🏽🔥.