11 grudnia 2021
  przez Patryk Golonka

  ❗BIAŁOŁĘKA CUP 2021🏆🥋 – podsumowanie
  W minioną sobotę na warszawskiej Białołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Białołęka Cup🥋🏆, który patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka Pan Grzegorz Kuca.
  W zawodach udział wzięło niemal 330 karateka z 27 klubów z całej Polski 🇵🇱, startując zarówno w kumite (część początkująca i zaawansowana) jak i w kata, w kategoriach wiekowych od 6-latków aż po dorosłych.


  Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec 6 Dan.
  Rywalizacja kumite stała na wysokim poziomie, mieliśmy możliwość oglądania wielu ciekawych i zaciętych pojedynków. Dodatkowo cieszy fakt, że w rywalizacji mieli możliwość wziąć udział początkujący karateka🥋 (dla wielu z nich był to pierwszy start w życiu). Konkurs Kata był pięknym dopełniłem zmagań i pokazem dążenia do perfekcji.
  👏👏👏Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy‍🧡, przyjaciół🧡, instruktorów🧡, rodziców🧡, członków klubu Masters Dojo🧡, którzy włożyli nieoceniony wkład w przygotowanie turnieju. Dzięki Wam turniej miał wyjątkową jakość, oprawę i sprawność. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska. Bardzo Wam dziękujemy🧡🧡🧡, Białołęka Cup to Wasz sukces!
  👏👏👏Serdecznie dziękujemy:

  • znakomitym gościom za przybycie i wsparcie: Radnej m. st. Warszawy Pani Magdalena Roguska, Radnym Dzielnicy Białołęka Pani Radna Elżbieta Kocik, Pani Kinga Solarek. Dyrektorowi Białołęckiego Ośrodka Sportu Panu Tomasz Kuczborski, Naczelnikowi Wydziału Sportu i Rekreacji Panu Michał Przybylski
  • współorganizatorowi imprezy – Białołęcki Ośrodek Sportu za współpracę i udostępnienie infrastruktury,
  • Miastu Stołecznemu Warszawa – Dzielnica Białołęka za współfinansowanie imprezy i ekipie Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Białołęka za wiarę w możliwości młodych sportowców,
  • liderom klubów i licznie przybyłym sędziom, którzy dbali o sprawiedliwe werdykty i bezpieczeństwo startujących,
  • Grzegorz Witek za profesjonalną obsługę graficzną i fotograficzną turnieju📸🎥.

  Gratulacje dla wszystkich klubów oraz zawodników Masters Dojo, którzy dzielnie walczyli i zdobyli miejsca medalowe🥇🏆🎖.
  Następny turniej już za rok 😊. Osu!

  Fotogaleria dostępna na naszym Facebook’u pod linkami

  • Część 1 – LINK
  • Część 2 – LINK
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera