22 marca 2023
  przez Patryk Golonka
  ❗IKO WARSAW OPEN 2022🏆🥋 – podsumowanie
  W sobotę 3 grudnia na warszawskiej Białołęce odbył się IKO WARSAW OPEN – Białołęka Cup Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin.🥋🏆, który patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka Pan Grzegorz Kuca.
  W zawodach udział wzięło 600 karateka z 33 klubów z całej Polski, startując zarówno w kumite (część początkująca i zaawansowana) jak i w kata, w kategoriach wiekowych od 6-latków aż po dorosłych.
  Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec 6 dan.
  Rywalizacja kumite stała na wysokim poziomie, mieliśmy możliwość oglądania wielu ciekawych i zaciętych pojedynków. Dodatkowo cieszy fakt, że w zmaganiach mieli możliwość wziąć udział początkujący karateka🥋 (dla wielu z nich był to pierwszy start w życiu). Konkurs Kata był pięknym dopełniłem zmagań i pokazem dążenia do perfekcji.
  Klasyfikacja drużynowa:
  1. miejsce – Masters Dojo Warszawa
  2. miejsce – Wrocławski Klub Karate Kyokushin Sypień
  3. miejsce – Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin
  👏👏👏Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy🧡, przyjaciół🧡, instruktorów🧡, rodziców🧡, członków klubu Masters Dojo🧡, którzy włożyli nieoceniony wkład w przygotowanie turnieju. Dzięki Wam turniej miał wyjątkową jakość, oprawę i sprawność. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska. Bardzo Wam dziękujemy🧡🧡🧡, IKO WARSAW OPEN to Wasz sukces!
  👏👏👏 Serdecznie dziękujemy:
  • Znakomitym gościom za przybycie i wsparcie: Burmistrz Dzielnicy Białołęka Pan Grzegorz Kuca, Wiceprzewodnicząca Rady Warszawy Pani Magdalena Roguska, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Dzielnicy Białołęka Pani Elżbieta Kocik, Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Białołęka Pan Paweł Tyburc, Radna Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Pani Kinga Solarek, Radny Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Pan Piotr Knap, Naczelnik Wydziału Promocji i Sportu dla Dzielnicy Białołęka oraz Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Białołęka Pan Michał Przybylski, Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Pan Tomasz Kuczborski, Zastępca Dyrektora Białołęckiego Ośrodka Sportu Pan Jacek Poddębniak
  • Lider International Karate Organization w Polsce Shihan Jacek Czerniec
  • Współorganizatorowi imprezy – Białołęcki Ośrodek Sportu za współpracę i udostępnienie infrastruktury,
  • Miastu Stołecznemu Warszawa – Dzielnica Białołęka za współfinansowanie imprezy i ekipie Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Białołęka za wiarę w możliwości młodych sportowców,
  • Liderom klubów i licznie przybyłym sędziom, którzy dbali o sprawiedliwe werdykty i bezpieczeństwo startujących.
  Gratulacje dla wszystkich klubów oraz zawodników Masters Dojo, którzy dzielnie walczyli i zdobyli miejsca medalowe🥇🏆🎖.
  Następny turniej już za rok 😊. Osu!
  Zdjęcia z turnieju można obejrzeć na naszym Facebooku.
  Fot. Grzegorz Witek
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera