20 listopada 2016
  przez Masters Dojo

  Już po raz drugi, 19.11.2016, walczyliśmy i bawiliśmy się na sportowo podczas Rodzinnego Turnieju Karate Kyokushin w Masters Dojo. W zmaganiach wzięli udział zarówno trenujący na co dzień w Masters Dojo jak i ich rodzeństwo oraz rodzice, łącznie rekordowa ilość ponad 180 osób. Miło było patrzeć, kiedy na parkingu BOS brakowało miejsca 🙂

  W tym roku rozbudowaliśmy formułę turnieju, w którym znalazły się takie konkurencie jak walka na makarony, kopanie w tarczę na czas, kata, walka kumie oraz walki reżyserowane. Była wielka radość, pierwsze łzy wzruszenia, czasem rozczarowania. Trenujemy po to, aby być coraz mocniejsi. Zwycięstwa są nagrodą za włożony trud podczas treningów, a porażki mobilizacją do jeszcze większego zaangażowania. Uczestnicy podeszli do rywalizacji bardzo serio, co przyniosło znakomite rezultaty w postaci licznie zdobytych medali. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!

  Turniej uświetniła walka pokazowa pomiędzy czołowymi polskimi zawodnikami w kategorii senior Adamem Kawką oraz Mateuszem Parzychem, a także pokaz instruktorów Masters Dojo.

  Porządku nad całością pilnował specjalny wysłannik z krainy bajek – Pan Tygrysek 🙂

  Oprócz sportowej rywalizacji była szansa, aby poprosić Japonkę mieszkającą w Polsce, o własne imię napisane w języku japońskim. Gośćmi specjalnymi byli WiceBurmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Pan Jacek Poddębniak, Radna Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Pani Elżbieta Świtalska, Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Pan Tomasz Kuczborski, a także Przewodniczący Młodzieżowej Rady Białołęki Pan Bartosz Dąbrowa. W imieniu dzieci dziękujemy, że byliście z nami.

  Serdeczne podziękowania dla naszych klubowiczów oraz rodziców za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju, a także Miastu Stołecznemu Warszawa-Dzielnicy Białołęka oraz ekipie BOS. Bez Was zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia byłoby niemożliwe. ZAWSZE MOŻNA NA WAS LICZYĆ, JESTEŚCIE WIELCY!

  JUŻ WKRÓTCE SZCZEGÓŁOWA FOTORELACJA SEBY!

  Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na kolejny Turniej już za rok.

  Fot. ŁM

  {gallery}Rodzinny_Turniej_19.11.2016{/gallery}

  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera