Sensei Paweł Wolski

1 dan

Cieszyć się drogą Kyokushin

O mnie

2 krotny Mistrz Europy seniorów -60 kg (2022, 2023), Zdobywca Pucharu Europy Juniorów, Mistrz Polski, zdobywca czwartego miejsca ME 2019, członek kadry narodowej i reprezentant Polski na MŚ Open Tokyo XI.2019, zawodnik, instruktor, student AWF.

Wykształcenie już prawie wyższe. Do niedawna junior odnoszący duże sukcesy w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Najważniejsze z nich to Złoto Pucharu Europy Juniorów, brąz Pucharu Polski Juniorów, brąz Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Od niedawna Paweł wiekowo przeszedł do kategorii senior, gdzie odniósł swój pierwszy sukces – srebro Mistrzostw Polski Wschodniej. Największy sukces już seniorski IV miejsce ME 2019.

Moja droga Karate zaczęła się w 2007 roku (4 klasa szkoły podstawowej). Na pierwszy trening poszedłem ze starszym bratem i kolegami ze szkoły. W tamtym czasie treningi były dla mnie jeszcze zabawą. Początek mojej kariery zawodnika zaczął się po około roku treningów, startowałem wtedy w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Początki nie były łatwe, ponieważ każde zawody kończyły się porażką co dla młodego chłopaka jest dużym przeżyciem.

To wszystko zmotywowało mnie do cięższego treningu, dzięki któremu zacząłem osiągać coraz większe sukcesy w Karate. W 2011 roku zadebiutowałem na Mistrzostwach Europy Młodzików w Warszawie. Pierwszym znaczącym sukcesem było zdobycie drugiego miejsca na Grand Prix Europy w 2012 roku. W tamtym momencie pomyślałem, że mogę dużo osiągnąć i rzeczywiście moja kariera zaczęła się szybko rozwijać. Od 2014 roku jestem zawodnikiem klubu Masters Dojo, gdzie trenuję pod skrzydłami rodziny Moczydłowskich.

Swoje dotychczasowe doświadczenie oraz determinację chciałbym przekazać młodym adeptom Karate Kyokushin.

Najważniejsze osiągnięcia

  • 2x Mistrz Europy Seniorów -60 kg 2022 i 2023
  • Reprezentant Polski na MŚ Open Tokyo XI.2019,
  • Czwarte miejsce ME 2019,
  • Mistrz Polski,
  • Pucharu Europy Juniorów,
  • Drugie miejsce na Grand Prix Europy w 2012 roku.
Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera