Sensei Łukasz Moczydłowski

4 dan

Wielka rodzina…karate

O mnie

wicemistrz Polski, członek kadry narodowej i reprezentant Polski na MŚ Tokyo XI.2019, instruktor, zawodnik, trener, licencjonowany sędzia karate Kyokushin. Stopień mistrzowski 4 Dan.

Wykształcenie wyższe, ukończył 4 kierunki studiów wyższych, absolwent szkoły muzycznej instrumenty pianino, akordeon oraz gitara. Jeszcze do niedawna czołowy zawodnik karate kyokushin, brązowy medalista mistrzostwa Świata 2019, brązowy medalista mistrzostw Polski 2019 Masters, wcześniej wicemistrz Polski, zdobywca trzeciego miejsca na Pucharze Polski, uczestnik wielu międzynarodowych turniejów w kraju i za granicą. Z karate związany od 1992 roku.

Pasja, sposób na życie, rodzina karate, tak w prostych słowach można określić czym jest dla mnie Kyokushin. Pierwszą inspiracją tej drogi był film „Bez odwrotu”, który uświadomił mi, że poprzez upór i dążenie do doskonałości można przenosić góry. Proste i czytelne ponadczasowe zasady zapisane w przysiędze Dojo pomagają zrozumieć dążenie do perfekcji zarówno podczas zajęć w szkole karate jak i w życiu codziennym.

Swoją przygodę z Kyokushin zacząłem dość późno, bo w wieku 14 lat. Od pierwszych chwil oprócz regularnych treningów dużo trenowałem sam lub z innymi, w lesie, w domu, w wakacje czy w każdej innej wolnej chwili podglądając mistrzów karate na kasetach VHS. Dzień bez treningu był dniem straconym i taką mam filozofię po dzień dzisiejszy. Rezultatem były zdobyte medale m.in. Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Dziś efektem 28-letniej przygody z Kyokushin jest ciągle nieprzemijająca pasja, szerokie grono przyjaciół Rodziny Kyokushin w Polsce i poza jej granicami, podejście do codzienności zgodnie z duchem Kyokushin, upartość w dążeniu do celu i przekonanie, że jeśli się czegoś bardzo chce i dąży się do tego z całych sił, możliwe jest dosłownie wszystko. Kyokushin to mój sposób na życie.

Najważniejsze osiągnięcia

  • Brązowy medalista Mistrzostw Świata Tokio 2019 Masters,
  • Brązowy medalista Mistrzostw Polski 2019 Masters,
  • Wicemistrz Polski,
Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera