Sensei Krzysztof Jelonek

1 dan

Kōfuku shinai / nigdy się nie poddawaj

O mnie

Medalista Pucharu Polski, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Pucharu Europy oraz turniejów ogólnopolskich, członek kadry narodowej i reprezentant Polski na MŚ Open Tokyo XI.2019. Poza tym instruktor, stopień 1 dan

Wykształcenie już prawie wyższe :-). Niedawno jeszcze junior zdobywający medale na różnorodnych zawodach. Najważniejsze osiągnięcia w tej kategorii to: wiceMistrzostwo Europy, wiceMistrzostwo Polski, zdobywca Pucharu Polski i dwukrotny zdobywca Pucharu Europy. Od ponad roku startuje w kategorii senior. Tam zdążył zdobyć między innymi: Złoto Mistrzostw Polski Wschodniej, Złoto na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, brąz na Mistrzostwach Polski Open Seniorów.

Swoją przygodę z karate zacząłem w 1 klasie gimnazjum. Zawsze interesowałem się sztukami walki i chciałem zacząć trenować. Jak zawsze początki były ciężkie a nawet bardzo. Przyswojenie sobie nazw, pozycji, technik nie było dla mnie łatwe, ale pomimo tego trenowałem dalej. Po roku treningów zacząłem startować w zawodach. Czas jaki poświęciłem treningom, przygotowaniom do zawodów zawsze mile wspominam, mimo tego, że czasem było ciężko – najważniejsze jest żeby się nie poddawać.

Najważniejsze osiągnięcia

  • Reprezentant Polski na MŚ Open Tokyo XI.2019
Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera