25 kwietnia 2014
  przez Masters Dojo

  W dniu dzisiejszym w Szczytnie odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone prestiżowe narody Jurand.

  Celem imprezy jest promocja dorobku kulturowego i gospodarczego Powiatu Szczycieńskiego, aktywizowanie i integracja różnych środowisk, mieszkańców powiatu, wskazywanie wzorców społeczno-kulturowych i gospodarczych oraz nagradzanie działań na rzecz rozwoju i promocji powiatu. Nagrody przyznawane są podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym działającym na terenie lub na rzecz Powiatu Szczycieńskiego, w następujących dziedzinach: gospodarka, działalność społeczna, kulturalna, nauka i sztuka, turystyka, sport i rekreacja.

  Co roku przyznawane są wyróżnienia oraz maksymalnie pięć statuetek Juranda za działalność w różnych dziedzinach w tym sportu.

  Za rok 2013 Kapituła przyznała cztery statuetki.  Jedna z nich trafiła do Sensei Kasi Moczydłowskiej (jako rodowitej szczytnianki) za wybitne osiągnięcia sportowe oraz promowanie aktywnego trybu życia. Cieszymy się, że ciężka praca została zauważona, doceniona przez Kapitułę i ta bardzo prestiżowa nagroda trafiła do Sensei Kasi.

  BRAWO !

  Jurand Sensei Kasi nie będzie osamotniony ;-). Sensei Piotr Moczydłowski również został laureatem Jurandów… 10 lat temu czyli za rok 2003 (wcześniej w roku 2000 otrzymał wyróżnienie).

  Gratulujemy :-).

  Zdjęcia …

  Tags:
  Categories:Wydarzenia
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera