17 lutego 2021
  przez Masters Dojo

  Za nami już siódma Letnia Przygoda, którą w tym roku przeżyliśmy w Pieckach na Mazurach.

  Solidnie potrenowaliśmy, ale także spędziliśmy fantastycznie czas ciesząc się mazurskim klimatem.

  Pogoda dopisała, dzięki czemu dzieci skorzystały z mnóstwa atrakcji, niejednokrotnie mając dylemat jaką aktywność wybrać. Cała gama różnorodnych treningów od ogólnosprawnościowych po specjalistyczne oraz atrakcje takie jak np. gokarty, paintball laserowy, wycieczka do krainy dzikich zwierząt, ognisko, windsurfing, żeglarstwo, malowanie/graffiti auta czy śmiganie na i za pontonem po jeziorze, a także inne aktywności (których nie sposób wymienić!) sprawiły, że wieczorami dzieci grzecznie chodziły spać, aby następnego dnia być gotowym na kolejne wyzwania.

  Wybór Mazur okazał się strzałem w dziesiątkę, dzięki prywatnej plaży z pomostem ciężko było oderwać dzieci od ulubionej aktywności jaką jest plażowanie oraz wszelkich zabaw nad wodą. Dodać do tego przepyszną kuchnię, dobre warunki do treningów i mamy super obóz.

  Podczas treningów skupiliśmy się na dużej dawce ćwiczeń poprawiających sprawność naszych zawodników po okresie kwarantanny, gdzie mieli ograniczone możliwości treningowe. Nie zapomnieliśmy też o technice i taktyce walki oraz wprowadzeniu nowych sposobów prowadzących do wygrywania walk turniejowych. Warto wspomnieć o schemacie idogeiko, który został wprowadzony już rok temu, a teraz dodatkowo rozwinięty. Wszyscy przepracowaliśmy ten czas bardzo sumiennie, co potwierdził egzamin obozowy jako podsumowanie zgrupowania.

  Do domu wróciliśmy nowymi doświadczeniami, uśmiechami na twarzy oraz z tylko naszymi wspomnieniami.

  Serdecznie dziękujemy całej Mastersowej rodzinie za pomoc w organizacji obozu w tym naszym dzielnym instruktorom i wychowawcom. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaufali nam w tym trudnym dla wszystkich okresie. Serdeczne podziękowania również dla Miasta St. Warszawy – Dzielnicy Białołęka za współfinansowanie zadania.
  Kolejny obóz już za kilkanaście dni, tym razem atakujemy morze!

  Relację zdjęciową możecie zobaczyć w naszej galerii.

  Lato z Masters Dojo - Piecki 2020

  Tags:
  Categories:Obozy
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera