29 czerwca 2014
  przez Masters Dojo

  Na zakończenie sezonu trener Justyna poprowadziła zajęcia bez sprzętu (potrzebna była jedynie skakanka) aby każdy był w stanie zastosować trening samodzielnie podczas wakacji. W sumie wykonaliśmy ok 11 000 skoków na skakance i zakończyliśmy trening ćwiczeniem „death by burpees” :-). Gratulacje !

  Justyna dziękujemy 🙂 !

  Najwytrwalsi, którzy nie opuści ani jednych zajęć (WOW!) otrzymali pamiątkowe dyplomy i prezenty.

  Kilka słów od naszej wymagającej Pani trener:

  Moi Cross Maniacy!

  Za nami miesiące ciężkiej pracy, bardzo owocnej i satysfakcjonującej. Każdy z Was miał swoje cele, ja również. Chciałam w Was wzbudzić chęć do przekraczania własnych granic, pokazać, że niemożliwe nie istnieje a przede wszystkim żeby sport stał się częścią Waszego życia. Ja osiągnęłam mój cel :). Wiem, że układacie sami Tabatę, biegacie, skaczecie i cieszycie się tym! Mam nadzieję,   że Wasze cele indywidualne też zostały osiągnięte albo przynajmniej teraz wiecie w jakim kierunku zmierzać.

  Wiem, że nie było łatwo, a ja byłam wymagająca :). Krzyczałam, chciałam więcej i więcej. Kiedyś z moich usta padło hasło, że „Wasz ból sprawia mi przyjemność”. I tak jest! Mimo mojego całego optymizmu wiem, że życie to nie Zumba :). Życie również chce od nas więcej i więcej, a teraz wiem, że nie tylko Wasze ciała ale również silne charaktery są na to gotowe.

  Życzę Wam udanych aktywnych wakacji i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie przesuniemy te granice jeszcze dalej, bo w grupie siła!

  Fotorelacje można obejrzeć w naszej galerii.

  Tags:
  Categories:Treningi
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera