Karate Kyokushin

Kyokushin karate, zwane też karate Kyokushinkai należy do grupy najbardziej znanych i popularnych pełnokontaktowych sztuk walki na świecie. Jest dla każdego i w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów. Program szkoleniowy jest dostosowany do możliwości trenujących. Podział na grupy oraz stopnie zaawansowania umożliwia indywidualne podejście dla każdego z trenujących. Doświadczeni instruktorzy, zamiłowanie do karate, zaplecze sprzętowe i zaangażowanie – to nasze największe atuty.

kyokushin warszawa
karate kyokushin

Karate Kyokushin – Warszawa

Karate Kyokushin to sztuka walki, która wspaniale wpływa na podniesienie sprawności fizycznej, uczy samoobrony, bazuje na najskuteczniejszych elementach technicznych i taktycznych w naukowej metodyce treningów wzbogaconych w ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe. Wspomaga również rozwój psychofizyczny.

Dlaczego warto trenować karate Kyokushin?

Jednym z głównych powodów jest oczywiście samoobrona. Przede wszystkim jednak warto pamiętać o tym, że sztuki walki kształtują takie cechy charakteru jak pewność siebie czy stanowczość. Ponadto, uczą dążenia do celu, spokoju, opanowania i koncentracji. Ostatecznym celem treningu karate Kyokushinkai jest nie osiągnięcie perfekcyjnej sprawności, a stały rozwój duchowy ćwiczącego. Dążyć można do niego poprzez wymagające ćwiczenia fizyczne. Podczas treningu karate Kyokushin uczniowie pokonują swoje słabości, nieśmiałość i niezdecydowanie, przez co zyskują ogromną siłę charakteru i mogą stać się lepszymi ludźmi.

Karate Kyokushin, tak jak inne sztuki walki, wspiera prawidłowy rozwój fizyczny i duchowy, co jest szczególnie ważne w przypadku najmłodszych uczestników treningów, którzy kształtują swój światopogląd. Kyokushin umożliwia również rywalizację oraz sprawdzenie swoich nabytych umiejętności na zawodach sportowych na różnych szczeblach – począwszy od lokalnych, poprzez krajowe, kończąc na tych międzynarodowych.

Trening karate Kyokushin – trenuj z najlepszymi

Na nasze treningi karate Kyokushin zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami kursu i zapisów. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy dzieci,

młodzież i dorosłych.

karate kyokushin warszawa
Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera