19 października 2015
  przez Masters Dojo

  18 października 2015 roku odbył się nasz I Rodzinny Turniej Karate Kyokushin Masters Dojo w obiektach Białołęckiego Ośrodku Sportu. Uczestnikami byli zawodnicy, członkowie i sympatycy Masters Dojo wraz z rodzinami – łącznie 146 osób. Czytaj dalej…

  Uczestnicy podzieleni zostali na kategorie wiekowe oraz według stopnia zaawansowania. Najmłodsi rywalizowali w konkurencjach elementów walki, technicznych, starsi w konkurencjach walk reżyserowanych, kumite oraz kata. Dla wielu dzieci była to pierwsza rywalizacja na turnieju przed publicznością i z pewnością sztab szkoleniowy klubu wypatrzył kolejnych utalentowanych Senpai. Atrakcją turnieju były walki full contact w wykonaniu seniorów oraz rywalizacja wśród rodziców. Turniej ozdobił pokaz instruktorów Masters Dojo, a w nim pokaz testów tameshiwari. Każdy uczestnik mógł otrzymać kaligrafię ze swoim imieniem w języku japońskim, którą wykonywał gość z Japonii Kana Onishi.

   

  Podziękowania kierujemy do Urzędu m.st. Warszawy – Dzielnicy Białołęka za współfinansowanie przedsięwzięcia, dodatkowo podziękowania dla Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. za ufundowanie nagród oraz rodziców Ani i Tomkowi Misiorowskich, a także Luizie i Robertowi Ciołek. Podziękowania również dla naszego fotografa Dariusza Mickiewicza.

  Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez wsparcia i pomocy Przyjaciół Masters Dojo. Bardzo dziękujemy instruktorom, rodzicom oraz osobom, które pomogły zarówno w przygotowaniu jak i przeprowadzeniu turnieju. Jesteście wspaniali, z Wami góry przenosić. OSU 🙂 !

  Masters Dojo Sensei’s :-).

   

  {gallery}TurnKlub2015{/gallery}

  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera