16 marca 2019
  przez Masters Dojo
  5 medali z Mistrzostw Polski Wschodniej i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików W niedzielę 11 marca 2019r w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem blisko 380 zawodników z 47 klubów. Masters Dojo reprezentowało 8 karateka, którzy zdobyli 5 medali.

  W kategorii Senior 1 miejsce zdobyli Krzysztof Jelonek + 80 kg oraz Adam Kawka -75kg, na 3 miejscu tym razem zawody zakończył Paweł Wolski. Natomiast na podium w kategorii junior stanęli: Alicja Cyra zajmując 2 miejsce oraz Kinga Matuszewska 3 miejsce. Bardzo cieszą wyniki ale też fakt, że cała piątka regularnie zdobywa medale na najważniejszych turniejach w Polsce oraz, że bieżące przygotowania do Mistrzostw Europy idą w bardzo dobrym kierunku.
  Jest serducho do walki ale też skuteczność – Adam wygrał 2 walki przed czasem i podczas turnieju na macie spędził ok minuty. Krzysiek zrobił postęp i jeszcze dojrzalej prowadził walki i imponował końcówką w trzeciej rundzie walki finałowej. Alicja w każdej walce bez zbędnej kalkulacji i pardonu narzucała swoje tempo #nostepback. Kinga jak zwykle nie spekała przez cięższymi rywalkami i realizowała wskazówki „z narożnika”. Paweł uchi mawashi ma opanowane niemalże do perfekcji i mało brakowało aby tą techniką zakończył walkę. Gratulacje również dla pozostałych naszych reprezentantów, którzy dzielnie walczyli: Aleksandry Sienickiej – dopiero drugi seniorski turniej, Daryi Zayats – dużo cięższa przeciwniczka i pracujemy nad taktyką oraz Michała Ciołka – po serii zwycięstw czasami porażka też jest wartościowa.
  Pomimo tego, że tym razem znaleźli się poza strefą medalową to zaprezentowali się z dobrej strony i wiemy nad czy pracować. Pamiętajcie, że można przegrać ale nie można przestać walczyć…#nostepback.
  Kolejne zawody dla seniorów o Mistrzostwa Polski w Lipnie a dla juniorów Mazovia Cup w Piasecznie. Obydwa turnieje będą generalnym sprawdzianem przez majowymi Mistrzostwami Europy. Osu WYNIKI Krzysztof Jelonek – 1 miejsce Adam Kawka – 1 miejsce (reprezentujący Augustowski Klub Karate Kyokushin) Alicja Cyra – 2 miejsce Kinga Matuszewska – 3 miejsce Paweł Wolski – 3 miejsce #nostepback #superdojo #bestteam #kyokushin
  {gallery}5_medali_z_Mistrzostw_Polski_Wsch._i_Międzywoj._Mistrzostw_Młodz{/gallery}
   
   
  Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?
  Zapisz się do naszego newslettera

  Zapisz się do naszego newslettera