2 listopada 2019
    przez Masters Dojo

Medale ?? na Mistrzostwach Polski ?? ❗
    Wracamy ze Szczecina w bardzo dobrych nastrojach bowiem nasi białołęccy karatecy wywalczyli 2 medale na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Masters.

Aleksandra Mierzejewska została wiceMistrzynią Polski ? a Sensei Łukasz Moczydłowski zdobył ? brązowy medal.
    Tym samym Mastersi debiutowali na podium w kategoriach Junior młodszy (14 i 15 lat) i Masters (+35 lat).

Ola pewnie wygrała 3 pojedynki w tym z utytułowanymi rywalkami. W finale po regulaminowym czasie sędziowie wskazali na dogrywkę choć Ola miała przewagę. W dogrywce przeciwnika okazała się lepsza.

Sensei Łukasz stoczył 3 pojedynki, z których 2 wygrał i w półfinale nieznacznie uległ późniejszemu zwycięzcy tej kategorii. Warto wspomnieć, że dla Sensei Łukiego był to powrót do turniejowej rywalizacji po 16 latach!

Senpai Krzysztof Jelonek w królewskiej kategorii Senior Open wygrał pierwszą walkę, a w drugie o wejście do strefy medalowej musiał uznać wyższość późniejszego srebrnego medalisty kończąc udział w turnieju w najlepszej 8-mce.

Kinga Matuszewska w kategori Junior młodszy zwyciężyła w pierwszej walce eliminacyjnej i tym samym dotarła do 1/8 finału.

Dzielnie przez cały dzień sędziował Sensei Sebastian Pender.
    W zawodach wzięło udział ok 200 zawodników w kilkunastu ośrodków.

Mistrzostwa Polski były znakomitym sprawdzianem przed główną imprezą – MŚ Tokyo listopad 2019. Wracamy mocniejsi o kolejne doświadczenia i zmotywowani do dalszej pracy. Widać efekty pracy nad budowaniem siły i szczególnie u Kingi i Krzysztofa będziemy się skupiać nad efektywniejszym wykorzystywaniu jej w dystansie całej walki.

Gratulacje dla zawodników za wolę walki i dziękujemy za mocne trzymanie kciuków za Naszych ?????❗

Chcesz na bieżąco z tym co u nas się dzieje?