BĄDŹ W KONTAKCIE

Chcesz otrzymywać informacje o newsach, wydarzeniach, ważnych informacjach? Nie czekaj i zapisz się już dziś!

keep calm2

Życie z pasją Kyokushin

Triumfatorka ogólnopolskich turniejów, instruktor, zawodnik, stopień 1 kyu.

Z wykształcenia prawnik, z zawodu dziubak redaktor w popularnym serwisie prawniczym. Pasjonatka karate kyokushin, wieczna optymistka i szczęściara :)

Senpai Kasia o sobie:

Moja droga karate zaczęła się zdecydowanie za późno. Od najmłodszych lat czułam ciarki na plecach oglądając Bruce'a Lee czy idealne uniki popularnego niegdyś MacGyvera. W mojej rodzinie panowało jednak przekonanie, że tak wątła i filigranowa dziewczynka nie powinna interesować się TAKIMI rzeczami. Zainteresowania sztukami walki nie dało się zagłuszyć, więc od osiągnięcia pełnoletniości zaglądałam do wielu klubów w poszukiwaniu tego właściwego stylu. Na początku były zajęcia samoobrony, następnie kickboxing, boks a nawet muay thai - niestety w żadna z tych sztuk nie oczarowała mnie na tyle, aby poświęcić jej życie.

Ten stan utrzymywał się do 2009 roku, a dokładniej - do X Mistrzostw Polski Seniorów Open i Kata Karate Kyokushin Lublin. This is it – strzał w dziesiątkę! Kiedy na matę wyszli zawodnicy, nie mogłam oderwać wzroku od ich idealnych ruchów w schematach kata. Kiedy przyszedł czas na walki - oniemiałam. To było niesamowite! Z każdym ciosem, czy ruchem zawodnika wyczuwało się niesamowite napięcie, precyzję. Było tam miejsce na rozum, na żar oraz pasję, jaka biła od każdego z karateków. Siedząc i podziwiając z trybun wiedziałam, że to jest właśnie to, co chcę poznawać i zgłębiać przez całe swoje życie.

Od tamtej pory regularnie uczęszczam na treningi karate, powoli pnąc się i zdobywając kolejne doświadczenia zarówno na macie, jaki i te widoczne na moim pasie. Stawiając na swój rozwój w roku 2014 postanowiłam ukończyć kurs instruktora karate, by móc dzielić się swoją pasją i przeżyciami z innymi. Dla każdego z nich jego własne kyokushin może zacząć się już dziś.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszytskie prawa zastrzeżone. Nie mozna kopiowac treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki Kontakt. lub telefoniczne:
514 605 988 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacje treningów

Główne Dojo - BOS, ul. Strumykowa 21, SP344 - ul. Erazma z Zakroczymia 15, SP314 - ul. Porajów 3. 03-188 Warszawa

Dołącz do Nas

Newsletter Zapisz się

Chcesz być na bieżąco? Nie czekaj, zapisz się już dziś do naszego newsletera