BĄDŹ W KONTAKCIE

Chcesz otrzymywać informacje o newsach, wydarzeniach, ważnych informacjach? Nie czekaj i zapisz się już dziś!

keep calm2

Cieszyć się drogą Kyokushin

Zdobywca Pucharu Europy Juniorów, zawodnik, instruktor, stopień 2 kyu.

 

Wykształcenie już prawie średnie z apetytem na więcej. Do niedawna junior odnoszący duże sukcesy w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Najważniejsze z nich to Złoto Pucharu Europy Juniorów, brąz Pucharu Polski Juniorów, brąz Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Od niedawna Paweł wiekowo przeszedł do kategorii senior, gdzie odniósł swój pierwszy sukces - srebro Mistrzostw Polski Wschodniej.

Senpai Paweł o sobie:


Moja droga Karate zaczęła się w 2007 roku (4 klasa szkoły podstawowej). Na pierwszy trening poszedłem ze starszym bratem i kolegami ze szkoły. W tamtym czasie treningi były dla mnie jeszcze zabawą. Początek mojej kariery zawodnika zaczął się po około roku treningów, startowałem wtedy w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Początki nie były łatwe, ponieważ każde zawody kończyły się porażką co dla młodego chłopaka jest dużym przeżyciem.

To wszystko zmotywowało mnie do cięższego treningu, dzięki któremu zacząłem osiągać coraz większe sukcesy w Karate. W 2011 roku zadebiutowałem na Mistrzostwach Europy Młodzików w Warszawie. Pierwszym znaczącym sukcesem było zdobycie drugiego miejsca na Grand Prix Europy w 2012 roku. W tamtym momencie pomyślałem, że mogę dużo osiągnąć i rzeczywiście moja kariera zaczęła się szybko rozwijać. Od 2014 roku jestem zawodnikiem klubu Masters Dojo, gdzie trenuję pod skrzydłami rodziny Moczydłowskich.

Swoje dotychczasowe doświadczenie oraz determinację chciałbym przekazać młodym adeptom Karate Kyokushin.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszytskie prawa zastrzeżone. Nie mozna kopiowac treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki Kontakt. lub telefoniczne:
514 605 988 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacje treningów

Główne Dojo - BOS, ul. Strumykowa 21, SP344 - ul. Erazma z Zakroczymia 15, SP314 - ul. Porajów 3. 03-188 Warszawa

Dołącz do Nas

Newsletter Zapisz się

Chcesz być na bieżąco? Nie czekaj, zapisz się już dziś do naszego newsletera