BĄDŹ W KONTAKCIE

Chcesz otrzymywać informacje o newsach, wydarzeniach, ważnych informacjach? Nie czekaj i zapisz się już dziś!

keep calm2

Historia Masters Dojo Warszawska Akademia Sztuka Walki jest nierozerwalnie związana z rodziną Moczydłowskich: wiceMistrzem Świata i wielokrotnym Mistrzem Europy Sensei Piotrem Moczydłowskim 3 dan, Mistrzynią Europy Sensei Kasią Krajza-Moczydłowską 1 dan i wiceMistrzem Polski Sensei Łukaszem Moczydłowskim 2 dan, którzy w styczniu 2014 roku postanowili podjąć wyzwanie i rozpocząć drogę instruktorską.

Równolegle Sensei Piotr Moczydłowski otrzymał akredytację z ramienia Polskiego Związku Karate na krzewienie i rozwój Karate Kyokushin w regionie.

Od wielu lat a właściwie zdecydowaną większość życia zdobywają wiedzę, doświadczenie i trofea na matach całego świata między innymi Holandii, Niemiec, Ukrainy, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Węgier, Włoch, Francji, Czech a także USA i kolebki Karate Kyokushin Japonii. Teraz nadszedł czas aby całym dorobkiem i pasją podzielić się z innymi adeptami.

Zajęcia Karate Kyokushin odbywają się w Hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21, SP 314 ul. Porajów i SP 344 ul. Erazma z Zakroczymia na warszawskim Tarchominie

Oprócz nabycia realnych umiejętności walki celem szkolenia jest także wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących w każdym wieku w myśl idei "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Jednym z celów szkolenia jest również rywalizacja na zawodach sportowych zarówno w kumite (walka) jak i kata (formy).

Dzięki fantastycznej atmosferze i ludziom, którzy nas otaczają z nadzieją spoglądamy w przyszłość oraz na prężny rozwój Masters Dojo, który zostanie osiągnięty dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu, świetnie się przy tym bawiąc :).

 

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszytskie prawa zastrzeżone. Nie mozna kopiowac treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki Kontakt. lub telefoniczne:
514 605 988 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacje treningów

Główne Dojo - BOS, ul. Strumykowa 21, SP344 - ul. Erazma z Zakroczymia 15, SP314 - ul. Porajów 3. 03-188 Warszawa

Dołącz do Nas

Newsletter Zapisz się

Chcesz być na bieżąco? Nie czekaj, zapisz się już dziś do naszego newsletera