logo czarne wspolfinansowanie

 

 

keep calm2

 

Już po raz trzeci, 1 października 2017, walczyliśmy i bawiliśmy się na sportowo podczas Rodzinnego Turnieju Karate Kyokushin w Masters Dojo. W zmaganiach wzięli udział zarówno trenujący na co dzień w Masters Dojo jak i ich rodzeństwo oraz rodzice, łącznie rekordowa ilość 240 osób.

W ramach konkurencji zmagaliśmy się w walce na makarony, kopanie w tarczę na czas, kata, walka kumie oraz walki reżyserowane. Szczególnie cieszy fakt, że coraz więcej zawodników chce brać udział w konurencji kumite (walka). Była wielka radość, pierwsze łzy wzruszenia, czasem rozczarowania. Trenujemy po to, aby być coraz mocniejsi. Zwycięstwa są nagrodą za włożony trud podczas treningów, a porażki mobilizacją do jeszcze większego zaangażowania. Uczestnicy podeszli do rywalizacji bardzo serio, co przyniosło znakomite rezultaty w postaci licznie zdobytych medali. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!

Porządku nad całością pilnował specjalny wysłannik z krainy bajek – nasz mastersowy Tygrysek :)

Oprócz sportowej rywalizacji była szansa, aby poprosić Japonkę mieszkającą w Polsce, o własne imię napisane w języku japońskim.

Gośćmi specjalnymi byli m.in. Radna Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Pani Elżbieta Świtalska, Dyrektor SP 366 Pan Tomasz Remiszewski. W imieniu dzieci dziękujemy, że byliście z nami.

Serdeczne podziękowania dla naszych klubowiczów oraz rodziców za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju, a także Miastu Stołecznemu Warszawa-Dzielnicy Białołęka oraz ekipie BOS. Bez Was zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia byłoby niemożliwe. ZAWSZE MOŻNA NA WAS LICZYĆ, JESTEŚCIE WIELCY!

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na kolejny Turniej już za rok.

Projekt współfinanswany ze środków Miasta St. Warszawy - Dzielnica Białołęka.

Poniżej przedstawiamy fotogalerię widzianą okiem naszego przyjaciela Darka Mickiewicza. Dziękujemy :)

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszytskie prawa zastrzeżone. Nie mozna kopiowac treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas