BĄDŹ W KONTAKCIE

Chcesz otrzymywać informacje o newsach, wydarzeniach, ważnych informacjach? Nie czekaj i zapisz się już dziś!

keep calm2

Jest dla każdego i w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów. Program szkoleniowy jest dostosowany do możliwości trenujących. Podział na grupy oraz stopnie zaawansowania umożliwia indywidualne podejście dla każdego z trenujących. Doświadczeni instruktorzy, zamiłowanie do karate, zaplecze sprzętowe i zaangażowanie - to nasze największe atuty.

 

Karate Kyokushin to sztuka walki, która wspaniale wpływa na podniesienie sprawności fizycznej, uczy samoobrony, bazuje na najskuteczniejszych elementach technicznych i taktycznych w naukowej metodyce treningów wzbogaconych w ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe. Wspomaga również rozwój psychofizyczny. Kyokushin umożliwia również rywalizację na zawodach sportowych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Treningi prowadzą członkowie Kadry Narodowej, wielokrotni Mistrzowie Europy i wiceMistrz Świata Sensei Piotr Moczydłowski 3 dan, Sensei Łukasz Moczydłowski 2 dan, sensei Sebastian Pender 2 dan, Sensei Katarzyna Krajza-Moczydłowska 1 dan, Senpai Katarzyna Nowak 1 kyu, Senpai Paweł Wolski 2 kyu.


Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszytskie prawa zastrzeżone. Nie mozna kopiowac treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki Kontakt. lub telefoniczne:
514 605 988 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacje treningów

Główne Dojo - BOS, ul. Strumykowa 21, SP344 - ul. Erazma z Zakroczymia 15, SP314 - ul. Porajów 3. 03-188 Warszawa

Dołącz do Nas

Newsletter Zapisz się

Chcesz być na bieżąco? Nie czekaj, zapisz się już dziś do naszego newsletera